O nas

O NAS

Firma HIDRO-Clima zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji oraz wentylacji pomieszczeń, zarówno przemysłowych, jak i prywatnych. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu w województwie dolnośląskim, ponadto posiadamy swój oddział w Lublinie oraz agentów handlowych na Pomorzu i Mazowszu.
Od samego początku działalności rozwijamy się wprowadzając coraz nowsze produkty. W 2007 roku jako pierwsi udostępniliśmy polskim klientom skraplacze oraz dry-coolery marki Sierra S.p.A., rok później rozpoczęliśmy współpracę z MAXA S.p.A. – producentem klimakonwektorów i klimatyzatorów, a także wprowadziliśmy do sprzedaży szafy klimatyzacji precyzyjnej f-my HIDROS.
W 2012 roku AKSZER Sp. z o.o. nawiązał bezpośrednią współpracę z producentami HIDROS, Aerx i BPS.
W lutym 2018r. rozpoczął się nowy etap w historii firmy, gdyż idąc za trendem rynku oraz potrzebami klientów: projektantów i instalatorów, rozszerzyliśmy nasze portfolio o centrale wentylacyjne Clima-Gold łącząc się z firmą INTEC-GOLD zajmującą się dystrybucją tych urządzeń w regionie Dolnego Śląska i Opolszczyzny.
Dziś możemy pochwalić się silniejszą organizacją, zwiększającą swe udziały w rynku pod nazwą HIDRO-Clima Sp.z o.o., znacznie szerszym gronem producentów-poddostawców, których urządzenia wentylacyjno-klimatyzacyjne mamy przyjemność udostępniać naszym klientom.
Budując swoją pozycję na rynku stawiamy na oryginalne rozwiązania i dystrybucję urządzeń na zasadach wyłączności na konkretne produkty. Obecnie mamy podpisaną promesę na wyłączność z włoskim producentem HIDROS na dystrybucję w Polsce agregatów wody lodowej, szaf klimatyzacji precyzyjnych i klimakonwektorów, zaś nasz partner handlowy z Pomorza – firma Radwan posiada wyłączność na dystrybucję osuszaczy HIDROS.
Jeszcze w tym roku sfinalizujemy umowy na wyłączność na produkty firm Sital Klima oraz hiszpańskiej HITECSY, które są producentami rooftopów oraz agregatów wody lodowej.