Praca

Poszukujemy menedżerów na stanowisko:

Menedżer sprzedaży pomp ciepła

na obszarze:

  • województwo mazowieckie
  • województwo śląskie
  • województwo wielkopolskie
  • województwo dolnośląskie
  • województwo lubuskie

Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację przydzielonych zadań na podległym terenie
  • Bezpośrednie kontakty z klientami – docieranie do klientów B2B, klientów indywidualnych – zapewniamy leady
  • Doradztwo techniczne dla naszych Klientów prezentacja oferty, wizja lokalna
  • Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
  • Koordynacja procesu realizacji zamówień

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży minimum 2 lata
  • Wysokie predyspozycje handlowe, komunikatywność, umiejętność autoprezentacji
  • Wysoka orientacja na cel i skuteczność finalizowania sprzedaży
  • Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę AGENCYJNĄ/ZLECENIA
  • Wysokie zarobki od 5000 bez górnego limitu, sprzedajesz zarabiasz
  • Wynagrodzenie stałe po okresie próbnym + prowizja + wynagrodzenie od obrotu
  • Nienormowany czas pracy
  • Okresowe szkolenia
  • Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wyślij CV oddzwonimy w ciągu 2 dni.

WYŚLIJ SWOJE CV

Godziny pracy: pn – pt 8:30-16:30

HIDRO-Clima Sp. z o. o.
ul. Swobodna 1
50-088 Wrocław
info@hidro-clima.pl
serwis@hidro-clima.pl

KRS: 0000727411
NIP: 899 284 11 19
REGON: 369459570